Skip to main content

Tvoříme nábytek a chalupy s příběhem

Kouzlu řemesla jsem propadl už v dětství. Inspirací mi totiž odjakživa byli moji rodiče – neskutečně šikovní a zruční všeumělové. Právě díky nim mě vždy lákalo tvořit a vyrábět. Postupem času jsem si tak v životě vyzkoušel profese stavební, kovářské i zámečnické.

Od té doby jsem ušel pěkný kus cesty. Fascinace dřevem, kovem a betonem už mi ale zůstala.

Vždy jsem měl rád tvorbu věcí od nuly. Baví mě být pevnou součástí celého procesu tvorby – přicházet s vizí a nápady, hledat řešení, sledovat, jak projekt postupně vzniká pod rukama a rozvíjí se do krásy. 

A bez čeho bych se na své cestě neobešel? Rozhodně bez spolehlivých parťáků z mé firmy. Jsme perfektně fungující tým. Žádný projekt pro nás není moc velký. Všechny nové výzvy přijímáme.

Rádi pracujeme s materiály, které s novým majitelem budou žít dlouhá léta. Při všech procesech také používáme elektrickou energii získanou z provozu malých vodních elektráren. Vždy se totiž perfektně při výrobě zatěžovat životní prostředí jen v minimální možné míře, a to energie získaná z vodních toků splňuje. Jde o nevyčerpatelný zdroj čisté energie s minimálními náklady.

Tak, tohle je náš příběh. Líbí se vám naše práce? Ať už vás zaujme výrazný nábytek nebo rovnou celá chalupa, rádi budeme součástí příběhu vašeho!